Accessories

Pędzel do modelowania brwi 101 1szt
In-stock
Pędzel stworzony przez markę isadora. produkt doskonale sprawdza się przy makijażu brwi. drewniany trzonek jest niezwykle poręczny.
EUR€ 4.95
Exfoliating Sponge gąbka do peelingu 1szt
In-stock
Exfoliating sponge to gąbka do codziennego peeling'u twarzy. produkt usuwa wszelkie pozostałości makijażu, maseczek i kremów. oczyszcza skórę.
EUR€ 2.95
Shadow applicator 4030 5 pcs A
In-stock
A set of disposable makeup applicators from the donegal brand. applicators allow for comfortable and even distribution of loose and pressed shadows.
EUR€ 1.95
Eyelash brushes 10 pcs A
In-stock
Professional eyelash brushes created by the ibra brand. The product is perfect for combing natural and extended eyelashes
EUR€ 2.95
Pęseta kosmetyczna 9378
In-stock
Profesjonalna pęsetka o niezwykle unikalnym kształcie od marki donegal. wykonana z wysokojakościowej stali, co gwarantuje jej niezawodność.
EUR€ 2.95
Fashion Design Black pędzel do cieni 37122
In-stock
Pędzel przeznaczony do aplikacji cieni i bazy pod cienie. umożliwia dokładne nałożenie korektora na mniejsze trudno dostępne obszary twarzy.
EUR€ 3.95
Pęseta kosmetyczna ukośna 9368
In-stock
Profesjonalna, skośna pęseta do regulacji brwi od marki donegal. wykonana z wysoko jakościowej stali nierdzewnej, co gwarantuje jej niezawodność.
EUR€ 2.95
Pęseta skośna Neon Show 4108
In-stock
Skośna pęseta do regulacji brwi od marki donegal. wykonana z wysokojakościowej stali, co gwarantuje jej niezawodność.
EUR€ 2.95
In-stock
Szczoteczka-spiralka, która idealnie rozdziela włoski brwi i rzęs. ułatwia wykonanie doskonałego makijażu brwi i uzyskanie naturalnego efektu.
EUR€ 2.95
Pęseta skośna Czarna 4106
In-stock
Skośna pęseta do regulacji brwi od marki donegal. wykonana z wysokojakościowej stali nierdzewnej, co gwarantuje jej niezawodność.
EUR€ 2.95
2-in-1 eyelash and eyebrow brush A
In-stock
The eyelash and eyebrow brush perfectly combs eyelash and eyebrow hairs, ensuring their perfect separation.
EUR€ 1.95
Pędzel do brwi B03
In-stock
Średniej wielkości pędzelek, którym perfekcyjnie zaaplikujesz hennę organiczną (hennę pudrową) oraz farbkę do brwi.
EUR€ 4.95
Pędzel do brwi B01
In-stock
Pędzel skośny przeznaczony do aplikacji henny organicznej (henny pudrowej) oraz farbki. mały i cieniutki pędzelek pozwala na wykonanie precyzyjnych prac.
EUR€ 4.95
Pędzel do brwi B04
In-stock
Szeroki, skośny pędzel przeznaczony do aplikacji henny pudrowej (henny organicznej). dedykowany do pracy przy docieraniu do krawędzi.
EUR€ 4.95