Toothpaste

Advance Toothpaste pasta do zębów 75ml
In-stock
Pasta Aquafresh® do zębów dla dzieci Advance, 9-12 lat zapewnia 6 kluczowych korzyści celem wzmocnienia zębów: zdrowe dziąsła, ochronę przed...
EUR€ 2.95
Classic Toothpaste pasta do zębów 75ml
In-stock
Parodontax Classic nie zawiera fluorku, a mimo to usuwa bakterie odpowiedzialne za krwawienie dziąseł, dbając o ich zdrowie i zapewniając Ci świeży...
EUR€ 4.95
Fluoride pasta do zębów 75ml
In-stock
Przy szczotkowaniu zębów dwa razy dziennie sensodyne fluoride działa 24 godziny, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić ulgę wrażliwym zębom.
EUR€ 4.95
Proszkliwo Extra Fresh pasta do zębów 75ml
In-stock
Kwasy w twojej codziennej diecie mogą narazić ochronną barierę twoich zębów, sprawiając, że stają się one wrażliwe na powolną erozję.
EUR€ 4.95
Family Toothpaste pasta do zębów 100ml
In-stock
Pasta aquafresh family o świeżym, miętowym smaku. zapewnia potrójną ochronę: zdrowe dziąsła*, mocne zęby i świeży oddech.
EUR€ 2.95
Kids pasta dla dzieci 0-5 lat 50ml
In-stock
Do pielęgnacji zębów mlecznych pasta do zębów jordan 0-5 lat chroni przed próchnicą dzięki rekomendowanej zawartości fluoru (500 ppm).
EUR€ 2.95
Naturalna pasta do zębów 100ml
In-stock
Hypoalergiczna, naturalna pasta, przeznaczona do codziennego mycia zębów u dorosłych i dzieci. nie zawiera fluoru ani jego pochodnych.
EUR€ 5.95
Ultra Clean Toothpaste pasta do zębów 75ml
In-stock
Parodontax ULTRA CLEAN  Pasta do zębów przeciw krwawieniu dziąseł jest kosmetykiem pielęgnacyjnym, który pomaga powstrzymać i zapobiegać...
EUR€ 4.95
Ultraszybka Ulga pasta do zębów 75ml
In-stock
Sensodyne Ultraszybka Ulga o udowodnionym klinicznie działaniu zwalcza ból wynikający z nadwrażliwości zębów w 60 sekund* oraz, przy regularnym...
EUR€ 5.95
In-stock
Dlaczego warto wybrać pastę parodontax herbal fresh?
EUR€ 4.95
Big Teeth pasta do zębów Psi Patrol 50ml
In-stock
Pieniąca się pasta aquafresh big teeth została opracowana specjalnie dla dzieci w wieku powyżej 6 lat, aby chronić mleczne i stałe zęby.
EUR€ 3.95
Herbal+ ziołowa pasta do zębów 75ml
In-stock
Pasta do zębów spełniająca wymagania cosmos/ecocert. jest zalecana dla wegan i osób noszących aparaty ortodontyczne.
EUR€ 5.95
Extra Fresh Toothpaste pasta do zębów 75ml
In-stock
Pasta parodontax extra fresh pomaga zapobiegać krwawieniu dziąseł, zapewniając jednocześnie czystość i świeżość jamy ustnej przez wiele godzin.
EUR€ 4.95
Triple Action pasta do zębów Mint 75ml
In-stock
Pasta do zębów o potrójnym działaniu: 1. ochrona przed próchnicą – dzięki zawartości fluorku pomaga chronić zęby przed próchnicą 2.
EUR€ 1.95